Список послуг

Базовий мерчандайзінг


Предоставление информации о количестве фейсов на полкеВкузується кількість фейсів одниниці товару, що знаходиться на всіх місцях продажу торгівельного залу.
Предоставление фото отчета в системе управления полочным пространствомПісля проведення робіт в торгівельному залі мерчандайзер надає фотозвіт з усіх місць продажу товарів замовника. Фото мають бути панорамними (щоб було видно розміщення товару замовника по відношенню до конкурента) та наближені (щоб було видно цінники). Фотозвіт розміщується на ресурсі merchik.com.ua в розділі Результати-Фотозвіт.
Предоставление информации о "представленности" товара на ТТКожна наявна товарна позиція, надана Замовником, вказується в деталізованому звіті. Присутня позиція позначається вкзанням кількысті Фейсів присутніх на витрині.

Додаткові послуги


Надбавка за первую неделю работыДодаткова оплата за виконання робіт перші рази. (Для стимулювання кінцевого виконавця)
Предоставление даты окончания годности по ВСЕМ товарам (срок годности)Вказується найближча дата закінчення терміну придатності (по кожному найменуванню товару присутніх у звітах)
Предоставление информации о тововарном запасе по оборотной ведомости (по всем позициям)Вказується кількість товару по кожній позиції, що рахуються на залишках в базі даних магазину. По всем товарам установленным в ППА для данной ТТ
Получение и передача заказчику реквизитов персонала ТТВиконавець надає Замовнику інформацію щодо Ім'я, посади та контактного номеру телефону представника торгової точки примітки до звіту
Предоставление информации о товарном запасе на полке ТТВказується приблизна кількість товару однієї позиції на полиці (з усіх мусць продажу).
Предоставление информации о цене товара на полкеВказується актуальна ціна одинці товару (з цінника).
Размещение POS материалов в ТТВиконавець підчас відвідання ТТ розміщує POS-материали, надані замовником, згідно акційної програми
Отзвон мерчандайзера перед началом работыВиконавець в особі мерчандайзера виконує телефонний дзвінок співробітнику Замовника перед початком робіт при відвіданні ТТ
Административные затратыСкладається з витрат на адміністрування (управління, офіс, стільниковий та телефонний зв'язок, інтернет, друк документів тощо), прибуток компанії, банківські послуги.
Надбавка за работу в выходной деньЗамовник додатково оплачує роботу Виконавця в вихідні дні
Надбавка за работы в праздничный деньЗамовник додатково оплачує роботу Виконавця в святкові дні
Индивидуальные премии исполнителямЗамовник на власний розсуд преміює Виконавця за виконання послуги
Замер ДЛИНЫ полочного пространстваНадання данних щодо ДОВЖИНИ полиці, що займає товар Замовника та інших товарів, розміщених на полиці (для використання в розрахунках ЧАСТКИ простору полиць).
Замер ДОЛИ полочного пространстваНадання данних щодо ЧАСТКИ полиці, що займає товар Замовника по відношенню до інших товарів даної товарної групи, розміщених на полиці (у відсотках). Контроль виконується по опції 138023
Надбавка за задержку оплаты выполненных работ
Предоставление даты окончания годности ВЫБОРОЧНО по товарам (срок годности)Вказується найближча дата закінчення терміну придатності (мінімум по одному найменуванню товару присутніх у звітах)
Предоставление информации о наличии акции по какому-либо товаруВиконавець вказує відміткою "1" напроти товару, по якому проводиться акція.
Контроль ФотоОтчета в режиме реального времениНа відмінність від звичайного ФотоЗвіту мерчандайзер надає фотозвіт ПІД ЧАС виконання робіт в торгівельному залі, а оператор перевіряє цей звіт на відповідність "стандарту", у режимі "реального часу", та надає зауваження і вимагає їх виконання. Програмне забезпечення не дає можливості загрузити ФотоЗвіт у систему СУППР за межами торгівельної точки.
Предоставление информации о тововарном запасе по оборотной ведомости (по отдельным позициям)Вказується кількість товару по кожній позиції, що рахуються на залишках в базі даних магазину. По тем позициям, у которых данная опция устнановлена в Доп. требованиях
Сопровождение ОСП в РРВ (по всей смете)Додаткова оплата за приймання робіт оператором служби підтримки від виконавця у реальному часі. Контроль отримання залишків, віконання плоанограм, виконання додаткових вимог та інше.
Сопровождение ОСП в РРВ (по конкретному адресу)Додаткова оплата за приймання робіт оператором служби підтримки від виконавця у реальному часі. Контроль отримання залишків, виконання плоанограм, виконання додаткових вимог та інше.
Сопровождение ОСП в РРВ (по конкретному адресу)Додаткова оплата за приймання робіт оператором служби підтримки від виконавця у реальному часі. Контроль отримання залишків, виконання плоанограм, виконання додаткових вимог та інше.

Маркетингові дослідження


Маркетинговые исследования (фото + сторчек)Вкузується ціна та кількість фейсів одниниці товару, що знаходиться на всіх місцях продажу торгівельного залу, та фотозвіт згідно предсталеного асортименту БЕЗ виконання базового мерчандайзингу (без підняття товару зі складу, наповнення вітрини, встановлення цінників, ротації та інш.).
Исследование представленности товара (только фото)Виконавець надає фотозвітність з ТТ, не виконуючи опції базового мерчандайзингу.

Служба підтримки


Корректировка товарной матрицы (ППА) на сайтеВиконавець єдиноразово вносить коррективи в ППА згідно наданої інформації Замовником
Проверка качества выполненных работПроведення вибіркової перевірки деталізованої та фотозвітності (приблизно 80% від виконаних робіт) співробітниками відділу служби підтримки Агенції. (Проверка качества работ операторами службы поддержки)
Контроль посещаемости торговых точекВиконавець електронним листом надає список відвідань, які не буди проведені
Размещение дополнительных требований в СУППРВиконавець розміщує в СУППР додаткові вимоги, інформацію по котрим надає Замовник
Авторизация
Информация
Наши контакты

+38 (067) 449-19-22
+38 (067) 406-13-94

Перезвонить ?
Подождите пожалуйста, Ваш запрос обрабатывается
8%
Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в боолее, чем 3000 торговых точках VIP розницы (вся Украина, весь Киев и киевская обл.).
ул. Машиностроительная, 50
Киев
Киевская область
01000
Украина
+380672358240