Список послуг

Базовий мерчандайзінг


Выкладка товара согласно утвержденной планограммы Товар на вітрині має бути представлений на полиці згідно погодженої торгівельною мережею і Замовником планограми. За умови відсутності погодження Замовника з мережею такого документу, товар має викладатися згідно внутрішнтьої планограми магазину та розпорядження зав. відділу (менеджера та ін.) магазину.
Изготовление и установка ценников Виконавець забезпечує наявність актуальних цінників. Під час проведення акції необхідно оновити цінник в перший день акції та в перший день після її закінчення. Також цінники оновлюються не частіше 1 разу на місяць за запитом замовника.
Подъем товара со склада торговой точки При недостатньо заповненій глибині полиці, Виконавець має у супроводі працівника торгвельної точки знайти товар на складі та відвезти його до торгівельної зали в необхідній для заповнення полиці кількості.
Предоставление информации о "представленности" товара на ТТ Кожна наявна товарна позиція, надана Замовником, вказується в деталізованому звіті. Відсутня позиція відмічається "Галкою" в полі Фейс.
Предоставление информации о количестве фейсов на полке Вкузується кількість фейсів одниниці товару, що знаходиться на всіх місцях продажу торгівельного залу.
Предоставление фото отчета в системе управления полочным пространством Після проведення робіт в торгівельному залі мерчандайзер надає фотозвіт з усіх місць продажу товарів замовника. Фото мають бути панорамними (щоб було видно розміщення товару замовника по відношенню до конкурента) та наближені (щоб було видно цінники). Фотозвіт розміщується на ресурсі merchik.com.ua в розділі Результати-Фотозвіт.
Ротация товара на полке Під час викладки та контролю зовнішнього стану продукції, Виконавець проводить ротацію по принципу чим ближче до закінчення терміну придатоності, тим ближче до покупця.

Додаткові послуги


Административные затраты Складається з витрат на адміністрування (управління, офіс, стільниковий та телефонний зв'язок, інтернет, друк документів тощо), прибуток компанії, банківські послуги.
Алармирование товара Встановлення магнітних чіпів (або магнітних наліпок) на товар
Аренда ПО системы управления полочным пространством СУППР Надання електронного ресурсу у вигляді доступу на сайт merchik.com.ua співробітникам замовника для виконання функцій адміністратора, виконавця, котролера, аналітика-маркетолога, бухгалтера та ін. Інтерфес сайту адаптований для стаціонарних ПК і стільникових засобів всїх операційних систем, та наповнений у відповідності до посади і може мати різні кофігурації, налаштування яких змінюється адміністратором. Технічне обслуговування сайту забезпечує Агентство мерчандайзингу.
Доставка POS-материалов исполнителям в ТТ Виконавець виконує доставку POS-материалів. Фасування та відправку робить Виконавець, кур'єрські послуги сплачує Замовник.
Замер ДЛИНЫ полочного пространства Надання данних щодо ДОВЖИНИ полиці, що займає товар Замовника та інших товарів, розміщених на полиці (для використання в розрахунках ЧАСТКИ простору полиць).
Замер ДОЛИ полочного пространства Надання данних щодо ЧАСТКИ полиці, що займає товар Замовника по відношенню до інших товарів даної товарної групи, розміщених на полиці (у відсотках). Контроль виконується по опції 138023
Захват места на полке (Достижение) Досягненя - це розширення фейсів, додаткові місця продажів, або інші покращення, які не були погоджені Замовником з торгівельною мережою. Досягнення - це панорамне фото "до початку" роботи и панорамне фото "після", на якій видно вищевказане розширення. Досягнення, підтверджені Замовником, мають бути ним премійовані.
Индивидуальные премии исполнителям Замовник на власний розсуд преміює Виконавця за виконання послуги
Контроль ФотоОтчета в режиме реального времени На відмінність від звичайного ФотоЗвіту мерчандайзер надає фотозвіт ПІД ЧАС виконання робіт в торгівельному залі, а оператор перевіряє цей звіт на відповідність "стандарту", у режимі "реального часу", та надає зауваження і вимагає їх виконання. Програмне забезпечення не дає можливості загрузити ФотоЗвіт у систему СУППР за межами торгівельної точки.
Надбавка за задержку оплаты выполненных работ
Надбавка за работу в выходной день Замовник додатково оплачує роботу Виконавця в вихідні дні
Надбавка за работы в праздничный день Замовник додатково оплачує роботу Виконавця в святкові дні
Отзвон мерчандайзера перед началом работы Виконавець в особі мерчандайзера виконує телефонний дзвінок співробітнику Замовника перед початком робіт при відвіданні ТТ
Подготовка товара к возврату Виконавець в особі мерчандайзера виконує збір товару до повернення згідно до Накладної повернення, погодженої між торгової мережею та Замовником
Получение и передача заказчику реквизитов персонала ТТ Виконавець надає Замовнику інформацію щодо Ім'я, посади та контактного номеру телефону представника торгової точки примітки до звіту
Порезка весовой продукции Виконавець нарізає вагову продукцію Замовника згідно стандартів торгівельної мережі та з дотриманням санітарних вимог
Предоставление даты окончания годности ВЫБОРОЧНО по товарам (срок годности) Вказується найближча дата закінчення терміну придатності (мінімум по одному найменуванню товару присутніх у звітах)
Предоставление информации о количестве товара на складе Вкузується кількість товару в штуках, що знаходиться на складі торгівельної точки. інвентаризація.
Предоставление информации о наличии акции по какому-либо товару Виконавець вказує відміткою "1" напроти товару, по якому проводиться акція.
Предоставление информации о товарном запасе на полке ТТ Вказується приблизна кількість товару однієї позиції на полиці (з усіх мусць продажу).
Предоставление информации о тововарном запасе по оборотной ведомости (по всем позициям) Вказується кількість товару по кожній позиції, що рахуються на залишках в базі даних магазину. По всем товарам установленным в ППА для данной ТТ
Предоставление информации о тововарном запасе по оборотной ведомости (по отдельным позициям) Вказується кількість товару по кожній позиції, що рахуються на залишках в базі даних магазину. По тем позициям, у которых данная опция устнановлена в Доп. требованиях
Предоставление информации о цене товара на полке Вказується актуальна ціна одинці товару (з цінника).
Примотка продукции Виконавець виконує примотку акційної (або іншої продукції) при забезпеченні Замовником засобів для примотування.
Присутствие при приеме товара Виконавець має бути присутнім в момент прибуття товару та його приймання співробітниками торгової точки
Размещение POS материалов в ТТ Виконавець підчас відвідання ТТ розміщує POS-материали, надані замовником, згідно акційної програми
Размещение дополнительных материалов в СУППР Виконавець розміщує в СУППР додаткові матеріали (таблиці, планограми тощо), інформацію по котрим надає Замовник
Рассылка СМС мерчандайзерам Можливість в режимі реального часу массово повідомляти термінову інформацію кінцевому виконавцю від Замовника шляхом відправки СМС-повідомлень
Сопровождение ОСП в режиме реального времени Додаткова оплата за приймання робіт оператором служби підтримки від виконавця у реальному часі. Контроль отримання залишків, віконання плоанограм, виконання додаткових вимог та інше.
Сопровождение рекламаций Виконавець супроводжує виконання зауваження, вказане в Рекламації, до моменту зняття зауваження.
Стикерование товара Встановлення стікерів на фасованій продукції та/або на окремих SKU
Фасовка товара Фасування вагового товару
Надбавка за первую неделю работы Додаткова оплата за виконання робіт перші рази. (Для стимулювання кінцевого виконавця)

Маркетингові дослідження


Исследование представленности товара (только фото) Виконавець надає фотозвітність з ТТ, не виконуючи опції базового мерчандайзингу.
Маркетинговые исследования (фото + сторчек) Вкузується ціна та кількість фейсів одниниці товару, що знаходиться на всіх місцях продажу торгівельного залу, та фотозвіт згідно предсталеного асортименту БЕЗ виконання базового мерчандайзингу (без підняття товару зі складу, наповнення вітрини, встановлення цінників, ротації та інш.).

Навчання персоналу


Предоставление системы управления полочным пространством для контроля собственных сотрудников Надання електронного ресурсу у вигляді доступу на сайт merchik.com.ua співробітникам замовника для виконання функцій адміністратора, виконавця, котролера, аналітика-маркетолога, бухгалтера та ін. Інтерфес сайту адаптований для стаціонарних ПК і стільникових засобів всїх операційних систем, та наповнений у відповідності до посади і може мати різні кофігурації, налаштування яких змінюється адміністратором. Технічне обслуговування сайту забезпечує Агентство мерчандайзингу.
Тренинг по пользованию СУППР в офисе агентства мерчандайзинга Навчання персоналу Замовника по роботі з ресурсом СУППр на территорії Виконавця
Тренинг по пользованию СУППР с выездом тренера Навчання персоналу Замовника по роботі з ресурсом СУППр на территорії Замовника

Служба підтримки


Контроль посещаемости торговых точек Виконавець електронним листом надає список відвідань, які не буди проведені
Корректировка товарной матрицы (ППА) на сайте Виконавець єдиноразово вносить коррективи в ППА згідно наданої інформації Замовником
Проверка качества выполненных работ Проведення вибіркової перевірки деталізованої та фотозвітності (приблизно 80% від виконаних робіт) співробітниками відділу служби підтримки Агенції. (Проверка качества работ операторами службы поддержки)
Размещение дополнительных требований в СУППР Виконавець розміщує в СУППР додаткові вимоги, інформацію по котрим надає Замовник
Заметили ошибку ?
Выделите ошибку мышью и нажмите CTRL+ENTER

Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в боолее, чем 3000 торговых точках VIP розницы (вся Украина, весь Киев и киевская обл.).
ул. Машиностроительная, 50
Киев
Киевская область
01000
Украина
+380672358240